Hakkımızda

Metronom Müzik 1994 yılında kuruldu. Başlangıçta müzik enstrümanları satışı ağırlıklı bir çizgiden zamanla profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri satışı, kurulumu projelendirmesine yönelik bir yapıyı bünyesinde oluşturdu. Bunda kendisiyle beraber gelişen müşteri portföyünün büyük etkisi oldu. Bizimle müziğe başlayan jenerasyon şimdi birçok yerde yönetici, iş sahibi, şirket ortağı, çalışan olarak hayatın içinde. Onlarla olan dostluklarımız bizi kalıcı ve sağlam bir şirket yaptı. Ticareti mallarla paranın ilişkisi olarak görmememiz, özünde insanın insanla dürüst ve güvenilir ilişkisi olarak görmemiz bizi başarılı kıldı. İkinci jenerasyon dostlarımızın da hayatın içine girip çocukları ile bize gelmesi bizi mutlu ediyor.

Metronom Müzik İzmir deki bir kültür merkezi’nden Van’daki bir askeri radyoya kadar birçok yerde başarılı projelere imza atmıştır. Sayısız otel, tatil köyü, tiyatro salonu, club, düğün salonu, bar, disko, cafe, restaurant, camii, kilise, konferans salonu, çok amaçlı salonlar, radyolar, stüdyolar kurmuş, prodüksiyon şirketleri, kiralama şirketleri, stüdyoların kurulmasında çözüm ortağı olmuştur.

Yapılan işler çoğu zaman o bölgenin referans mekanlarıdır. Çok geniş ürün portföyümüz her projede optimum çözümler sunmamızı olanaklı kılıyor.

Meslekte 20 İzmir’de 18. Yılımızda sorumluluklarımızın bilincinde olarak size daha iyi hizmetler vermek için çalışmalarımız devam ediyor.

Saygılarımızla...